Subscribe for food! - 1.400,-/měs.

Podílník posílá Biostatku čtrnáctset měsíčně. Za tu si na Rašínovo nábřeží 78 hned vedle Tančícího domu vyzvedává zboží. Nabere si z aktuální, bohaté a lákaví nabídky, na co má chuť nebo co potřebuje, a příště vrátí sklo. That easy. Činžák má neuvěřitelně příjemné resepční s otvírací dobou:

Po - Pá 9:00 - 18:00
So - Ne 9:00 - 13:00
Svátky 9:00 - 13:00 

Podporu projevuje komunita podílníků tím, že odebírá biostatkové zboží a platí členské příspěvky. Biostatek se tak může spolehnout na trvalý zdroj příjmů a věnovat se tomu, co umí nejlíp – produkci jídla. Podílníků je kolem 40: jednotlivci, domácnosti, páry… oni jediní mají na Nábřeží přístup a odebírají to, co se z Valče přiveze.

Chci se stát podílníkem - kliknu sem!

Podílnický závazek - členství - trvá nejméně jeden rok. Aby podílníci zažili orgastický vrchol sezóny i chudé období na přelomu zimy a jara. 

Podílníci výjimečně posílají jednou ročně celou velkou sumu. Ekvivalent této sumy ve zboží pak jakoby náleží každému podílníkovi.
Většinou podílníci posílají 1.400 - 1.800 Korun měsíčně na 2302224543/2010 u Fio. Odběrné místo je bezobslužné a podílníci mají svobodu nabrat si s ohledem na ostatní, co potřebují nebo po čem touží.

Čenský příspěvek je příjmem CSA Biostatek, z.s. Účelem spolku je podpora dotyčné agroekologické farmy. Podílníci jsou oficiálními členy spolku se svým vnitřním organizačním řádem.

Rovnou přihláška do spolku tady