Mošt darujeme i prodáváme

6.11.2015

Mošt darujeme i prodávámePromo moštu 2015 letos vzniká konverzí mailu pro Pavla z GPS Production, čerstvého zákazníka. Krabicemi moštů - 5 litrů šetrně zpasterované šťávy z jablek a hrušek balené do bag-in-boxu - jsme již zazásobili věrné odběratele, návštěvníky Jablečného dne v Krásném Dvoře i Prádelnu. Zbývá dost na obdarovávání náhodných kolemjdoucích, což poukazuje na blahobyt. Abychom jej mohli zmnožovat, nabízíme komerčně dál. Zapracovali jsme i na designu, kontrole a značení...

Pořídil jsem si v Leontisku z Podbořan datumové tiskátko a obrázková našel v Hedvičině koutku s hračkami. Jablíčko na víku bedny znamená, že v krabici je pytel s ventilkem plný 5l čistého jablečného moštu. Kafemlýnek mixuje, tedy jablka spolu s hruškami tvoří kyselo-zásaditou šťávu uvnitř BNB. Králík indikuje edici Hofman-Metod. Motýlí šarží žena Lenka zvezla GPS Production, vchod A3 na pražském Smíchově. Ještě mám chrobáka a možná najdu víc motivů u Kašpara, každopádně chcete-li kdo vlastní razítko na bedně, ozvěte se, dohodneme, nemělo by to být žádné terno.


Technologii jsem zaváděl víceméně nově - pastér od Drimla v hygienickém prostředí... a ukázalo se, že ranní odběratelé nás musí opravdu milovat. Testovali spolu s námi. Ilustrační fotky zobrazují nafouklý bag jaksi neškodně, laboratorně. Ale litr CO2 navíc pytel trhá a rozhazuje sladkou šťávu. Nožičkovi tedy radši skladovali v bazénu. Zavedl jsem několik opatření, změnil časy a teploty, také konzultoval s výrobci zažízenía obalů a hle, vyřešeno. Tento odstavec nechť i tak zůstává coby tribut potřísněným.


Přehled cen nakonec:
150Kč/5l pasterizovaný mošt jablko bag-in-box
150Kč/5l pasterizovaný mošt jablko-hruška mix bag-in-box
100Kč/3l pasterizovaný mošt mix PETkanystr
30Kč/1l pasterizovaný mošt PETkanystr
Semtam jedeme Prahu, Vary, Chomutov, Český Brod a Říčany, někdy dokonce východněji. Cinknout, poslat mail...

 

Autor: biostatek   |   Sekce: PRODUKTY   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

biostatek - Zámecká 20, 364 55 Valeč - vojtech@biostatek.cz