Consonare ve Valči a Palermo v Chomutově

31.3.2014

Consonare ve Valči a Palermo v ChomutověZámecký kostel Nejsvětější Trojice zazní libozvučnými dechy a následná Hovorna rozčilením nad politkou. Tolik ve zkratce program pátečního večera 11. dubna ve Valči.

*11. dubna od 17:30 koncert CONSONARE v kostele Nejsv. Trojice*
Členové kapely, kterých je sedm, hrají na žesťové nástroje, tedy trubky, tuby, lesní rohy a pozouny, mají profi dirigenta, a při příležitosti vyvrcholení pobytu polských dobrovolnic vystoupí ve Valči, jsou velmi skromní. Neprozradili nic o svých předchozích hudebních úspěších, přestože je mají. Přijďte ověřit, že libozvuki šmrnc, který CONSONARE přivezou koncem příštího týdne do Valče, stojí za to. Vytěžené vstupné dobrovolné bude použito na ubytování kapely, aby nemuseli hned po koncertě spěchat pryč, ale... o tom je další příspěvek Týdeníku:

*Téma příští Hovorny: Nechceme žít v Palermu. Od 19:00 na Prádelně.*
Občansky aktivní členové hudebního tělesa Consonare založili iniciativu za zlepšení pověsti města Chomutova. S motivem nešířit pomluvy se snaží prověřovat desítky podezřelých kauz. Podivné pronájmy i prodeje městského majetku, střety zájmů zastupitelů samosprávy, diskriminační vyhlášky... Aktuálně řeší hazadr, na FB profilu "chomutovskepalermo" visí novinky a ještě novější novinky zazní během Hovorny. Hovorně předchází koncert, proto výjimečně začíná v sedm.

Autor: Vojtěch Veselý   |   Sekce: VALEČ   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

biostatek - Zámecká 20, 364 55 Valeč - vojtech@biostatek.cz