Pracovní místa pro Valeč a okolí

13.12.2014

Pracovní místa pro Valeč a okolíValeč a okolí nabízejí tři až několik dalších pracovních míst. Případnými zaměstnavateli jsou: Obec Valeč, Biostatek, AREA viva nebo Státní zámek Krásný Dvůr. Jedná se vesměs o dotovaná pracovní místa s ohodnocením 16-21tis superhrubého.

Obecní úřad Valeč se pravděpodobně stane zaměstnavatelem Sociálního pracovníka, nástup je únor 2015, trvání do 31.12. s předpokladem prodloužení, výběrko bude předcházet (sleduj Úřední desky obce): vzdělání v sociální oblasti bude výhodou, nicméně by nemělo být nutnou podmínkou.  Požadavky i pracovní náplň budou přibližně kopírovat podmínky ze Žlutic:http://www.zlutice.cz/ODSTAVENO/cs/component/content/article/741-msto-lutice-pijme-terenniho-socialniho-pracovnika.
Pak tu máme dvě pracovní místa: 1) projekt. manažer a 2) administrátor - sekretář akce: Obnova novogotického templu v zámeckém parku v Krásném Dvoře. Norské fondy. Nejvíc informací u Mgr. Michaely Hoffmanové, kastelánky SZ Krásný Dvůr (hofmanova.michaela@npu.cz), náplň práce....
Biostatek nebo AREA viva přijmou zaměstnance na pomoc s farmou i projekty kandidáta registrovaného min. 12 měsíců na ÚP. Až 16tis superhrubého.
Pokud jste ve věku 50+, nabízíme (Biostatek nebo AREA viva) mzdový příspěvek až 128 640,- Kč/1 osoba/6 měsíců, tj. 21 440,- Kč superhrubé mzdy/os/měs a evidence na ÚP není nutná. Bližší informace (zajímavé i pro případné zaměstnavatele) náplň práce....
Po nabídce práce by měl přijít výčet možných obydlí k nastěhování nebo rekonstrukci. Aktuálně není, ale možná jej někdo zpracuje do některého z příštích vydání Týdeníku.
VoVes.

Autor: biostatek   |   Sekce: PARTNEŘI   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

biostatek - Zámecká 20, 364 55 Valeč - vojtech@biostatek.cz