Dentistická skříňka, lednice s mrazákem, mrazák

19.8.2012

Dentistická skříňka, lednice s mrazákem, mrazákFotografie zobrazuje tři bílé kusy nábytku, každý z nich jsme nějakým způsobem vyhlíželi a čekali, až si k nám najde cestu. Byli jsme otevření náznakům, že to či ono by šlo sehnat, takže pak se stačilo akorát zlehka zaktivizovat a hotovo.

Začněme s prvním zleva: k zubaři chodím často a dost zbytečně, protože i když tam často chodím - pořád by věděli, který zub by zrovna potřeboval vyspravit. Předposledně jsem si

v čekárně žlutického dentisty Havláska

povšiml krásné plechové skříňky, takže jsem pak na zuby s povděkem dorazil ještě jednou, poněvadž jsme se na tom snadno a příjemně dohodli. Nebýt skříně nejezdil bych. Což by znamenalo o jeden zásah v zubech méně.
Nepočítám dvě bedny od malzbiere až z Regensburku, které na skříňce stojí.

Armáda spásy KV

nás má ráda, takže máme ledničku s mrazákem výrobní řady MINSK.
Mrazák jsme dostali dávno, takže stihl vystřídat mnoho pozic i budov, než si našel tuto, kde dlí již pár měsíců. Pepa Pípa a jeho rodina nás podporuje od prvních dní naších snah zde na Valečsku. Pepa Pípa je jedním z mála místních funkčních sedláků, k vidění každou sobotu Na Náplavce se stánkem přetékajícím bramborama a rybízem, pro objednávky volejte: 724795283. Pepa Pípa dodal mrazák Gorenje.

Takto pěkně vyrovnané nám stojí u kůlny na vercajk.

Autor: Vojtěch Veselý   |   Sekce: OBDAROVALI NÁS   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

biostatek - Zámecká 20, 364 55 Valeč - vojtech@biostatek.cz