Letos sociálně zemědělská biopárty - v sobotu 10. září 2011

24.8.2011

Letos sociálně zemědělská biopárty - v sobotu 10. září 2011Vedro a vosy druhé poloviny srpna vystřídá svěží babí léto a švitořící vlaštovky skoro před odletem. Změněné kulisy využijeme a tradičně se připojíme ke kampani "Září, měsíc biopotravin" uspořádáním v pořadí již IV. biopárty na biostatku i v zámeckém areálu Valeč. Dost se toho u nás změnilo, takže kdo jste tu byli naposledy na svatbě nebo ještě dříve případně nikdy... co vám máme povídat.

Máme to tu i s pozvánkou, takže by se dalo říci, že není, co dodat... Ale mrkněte i na text pod ní, třeba pomůže.

 

Dost nových věcí sem má význam přiject prohlédnout, poslechnout, ochutnat. Letošní ročník jsme zasvětili tématu "sociální zemědělství", takže se část programu uskuteční ve fungl novém sále Enviroučebny v zámeckém areálu. Dá-li počasí, budeme večer grilovat kusy jehňat, nedá-li, vyudíme klobásy a dáme si je indoor. Šlo by?
...kořenová čistička, koupelna, kachláky, maringotka, seník...
Ahoj, Vojtěch a Lenka Veselí. A taky Bača.
p.s. - jsou-li mezi adresáty zájemci o jehněčí, mohu porazit a vychladit. Nerad bych víc, než nutno, takže nějak rozumně dejte vědět, kolik a čeho. Také je med. A kožešinky. A jestli zbyde, tak i sýr. A to stačí, jinak abychom napsali další e-mail.
p.s.s. - přespání je možné na zámku, postele, povlečení, toalety... 150Kč/noc. Dejte včas echo, zájemci, a sice přímo kastelánovi Tomášovi, který se jmenuje Petr, takže se nedivte jeho e-mailové adrese: petr@zamek-valec.cz.

Autor: Vojtěch Veselý   |   Sekce: AKCE   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Související články


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

biostatek - Zámecká 20, 364 55 Valeč - vojtech@biostatek.cz